Teksti Teksti Teksti Teksti Teksti Teksti Teksti Teksti Teksti Teksti Teksti Teksti Teksti Teksti Teksti Teksti Teksti Teksti Teksti Teksti Teksti Teksti Teksti 6
Banneri
Linkkilista
1.6. Masters yleinen ja naiset Taikurin hattu klo 12:00 alkaen.

East-Pool jäsenkokous 15.6. klo 13:30 ja kevätjuhla klo 14:00 Himabaari.
Viestin lähetys
Nimi:           Sähköposti:  

Otsikko:  
Viesti:


Aiemmin yhteensä 4 viestiä tässä keskustelussa.


Kirjoittaja: tuula Aika: 03.10.2009 09:17 SOP-turnaus
Suomalaisen Oluen Päivää vietetään perinteisesti 13.10. Niinpä East-Pool ry järjestää jo 3. Suomalaisen Oluen Päivän Biljarditurnauksen. Tänä vuonna kilpailupaikkana on Kapteenin Kajuutta. Alkukarsinnat pelataan lauantaina 10.10. alkaen klo 11.00. Katso tarkemmat tiedot kohdasta Kilpailut.
Tähän mennessä ilmoittautuneet:
1. Pirjo (KK4)
2. Juuso (CH3)
3. Erja M (TH)
4. Näsä (TH5)
5. Pere (TH3)
6. Pekka Ha (KK2)
7. Tuula (KK4)
8. Dirty-Harry (KK)
9. Late (OT3)
10. Dimi (OT3)
11. Muti (OT4)
12. Luu (HH1)
13. Höskä (RT3)
14. Ylis (OT4)


Kirjoittaja: tuula Aika: 04.10.2009 11:18 Lisää SOP-ilmoittautuneita
1. Pirjo (KK4)
2. Juuso (CH3)
3. Erja M (TH)
4. Näsä (TH5)
5. Pere (TH3)
6. Pekka Ha (KK2)
7. Tuula (KK4)
8. Dirty-Harry (KK)
9. Late (OT3)
10. Dimi (OT3)
11. Muti (OT4)
12. Luu (HH1)
13. Höskä (RT3)
14. Ylis (OT4)
15. Arska (KK3)
16. Aatu (KK)
17. Mikkeli (TH1)
18. Maarit (TH4)


Kirjoittaja: tuula Aika: 06.10.2009 07:29 SOP Ilmoittautuneet tähän mennessä
1. Pirjo (KK4)
2. Juuso (CH3)
3. Erja M (TH)
4. Näsä (TH5)
5. Pere (TH3)
6. Pekka Ha (KK2)
7. Tuula (KK4)
8. Dirty-Harry (KK)
9. Late (OT3)
10. Dimi (OT3)
11. Muti (OT4)
12. Luu (HH1)
13. Höskä (RT3)
14. Ylis (OT4)
15. Arska (KK3)
16. Aatu (KK)
17. Mikkeli (TH1)
18. Maarit (TH4)
19. Sari (TH4)
20. Ali (HB)
21. Marko (RT2)
22. Samu (BB1)
23. Michael (OT)
24. Topi (OT1)
25. Lefa (KK3)
26. Tero (OT)


Kirjoittaja: tuula Aika: 07.10.2009 09:47 Ilmoittautumisaikaa jäljellä vajaa 12 tuntia!
SOP ilmoittautuneet (yksi peruuntuminen):
1. Pirjo (KK4)
2. Erja M (TH)
3. Näsä (TH5)
4. Pere (TH3)
5. Pekka Ha (KK2)
6. Tuula (KK4)
7. Dirty-Harry (KK)
8. Late (OT3)
9. Dimi (OT3)
10. Muti (OT4)
11. Luu (HH1)
12. Höskä (RT3)
13. Ylis (OT4)
14. Arska (KK3)
15. Aatu (KK)
16. Mikkeli (TH1)
17. Maarit (TH4)
18. Sari (TH4)
19. Ali (HB)
20. Marko (RT2)
21. Samu (BB1)
22. Michael (OT)
23. Topi (OT1)
24. Lefa (KK3)
25. Tero (OT)
26. Janski (KK2)
27. Janne H (KK2)
28. Kapa (TH1)
29. Timpe (KK1)
30. Piippo (TH5)